GUMOVÉ NÁRAMKY NA ZAKÁZKU

Vše o předmětu gumové náramky na zakázku

Vítejte na našich stránkách, kde se dozvíte více o předmětu gumové náramky na zakázku.
Gumové náramky na zakázku s potiskemGumové náramky na zakázku jsou velmi oblíbený reklamní předmět, a to především kvůli nízké ceně a také jsou populární mezi dětmi a mladými lidmi. Gumové náramky Vám na zakázku opatříme sloganem, logem, obrázkem a rázem máte originální reklamní předmět, který může být zároveň doplňkem. Gumové náramky na zakázku jsou klienty nejčastěji používány jako reklamní předmět na veletrzích, výstavách, koncertech, fundraisingové akce či happeningy. Vyberte si i Vy z naší nabídky a propagujte se pomocí předmětu gumové náramky na zakázku

Gumové náramky potisk na zakázku

Reklamní gumové náramky

Gumové náramky lze na zakázku opatřit logem, sloganem, obrázkem a to pomocí několika základních technologií: potiskem, ražbou, vybarvovanou ražbou či reliéfem. Gumové náramky pak mohou být na zakázku popisovatelné, zářící ve tmě, UV, 3D, slap, s QR kódem a mnoho dalších druhů. Záleží jen na Vás.

Gumové náramky na zakázku barva a kvalita

Gumové náramky od nás jsou vyrobeny ze 100% silikonu. Neobsahují PVC, latex ani jiné příměsi. Gumové náramky dodáváme ve všech Pantone® barvách s možností potisku. Prověřte si naší kvalitu na vzorku. Gumové náramky Vám rádi zašleme na adresu a Vy si tak budete jisti kvalitou. Gumové náramky na zakázku od nás jsou nejvyšší kvality a to bez dopadu na cenu. Některé firmy se snaží opodstatnit vyšší cenu vysokou kvalitou, která je u našich výrobků minimálně srovnatelná. My Vám nabízíme gumové náramky prvotřídní jakosti za výhodné ceny. Další firmy se snaží navodit dojem, že levnější gumové náramky jsou vyrobené z nekvalitního materiálu jako PVC. To se ovšem našich náramků netýká. Nekvalitní gumové náramky se projevují nejčastěji praskáním, povolením velikosti či vyblednutím barev a to i po několika týdnech. Záleží proto na Vás, zda dáte přednost ceně před kvalitou.

Gumové náramky velikosti na zakázku

Na zakázku mohou být gumové náramky také v různých velikostech. Gumové náramky mají standardní základní velikost tzv. univerzální 210x12x2mm. Vy si ovšem pro své gumové náramky na zakázku můžete vybrat jakoukoliv šířku, délku či design.

Gumové náramky na zakázku video

Zde Vám představíme některé naše realizace předmětu gumové náramky na zakázku, které jsme vyrobili pro naše klienty. Díky tomu můžete získat představu o tom, jak by mohly vypadat právě ty Vaše gumové náramky na zakázku.

Gumové náramky na zakázku historie

Gumové náramky na zakázku nebo chcete-li silikonové náramky se poprvé objevily díky světoznámému cyklistovi jménem Lance Armstrong, který je v roce 1997 navrhl a začal prodávat. Světle žluté gumové náramky se velice rychle staly populární a staly se symbolem nadace „Lance Armstrong Foundation“. Tato nadace poskytuje informace lidem bojujícím s rakovinou, pořádá veřejné přednášky a financuje vědecké průzkumy. Gumové náramky si získaly popularitu především díky publicitě v Oprah show, která má vysokou sledovanost. Další nadace, charitativní organizace poté vstoupily na trh a začaly získávat finanční podporu pomocí předmětu gumové náramky na zakázku. Dnes už jsou gumové náramky na zakázku neodmyslitelným předmětem ve světe marketingu.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní gumové náramky na zakázku a propagovat svou firmu levně a efektivně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail

27 komentářů u “Gumové náramky na zakázku

 1. Dobrý den,chtel bych se zeptat.Jestli by jste mi udelal naramek s názvem
  -Džeejaa-

  • Dobry den,
   urcite neni problem pri mnozstvi 300 ks a vyse.

   S pozdravem
   Team Gifts Service

 2. Dobrý večer,
  mohly by jste mi udělat jeden náramek s potiskem DrakisGames?

  • Dobry den,
   min. mnozstvi je 50ks. Samozrejme lze udelat i jeden naramek. Cena za jeden kus zakazkove vyrobeneho silikonoveho naramku s potiskem je 1500,-
   S pozdravem
   Team Gifts Service

   • To je nějak hodně za gumu s potiskem ale možná si jeden koupím 🙂

    • Dobry den,
     vyrabime silikonove naramky ze 100% silikonu nikoliv z gumy. Nasimi klienty jsou firmy a reklamni agentury nikoliv koncovy zakaznici jako jste Vy. Pokud si nechate vyrobit vice silikonovych naramku cena na kus se snizi. Naklady na pripravu vyroby jednoho kusu naramku jsou obdobne jako pro vyrobu napriklad 50ks. Doufam, ze si rozumime. Pokud mate zajem o vyrobu jednoho kusu, kontaktujte prosim firmy, ktere se zabyvaji kusovou vyrobou.
     Preji krasny den
     Team Gifts Service

     • Ještě něco prosím Vás kolik by stálo pravděpodobně těch 50ks?

     • A omlouvám se za tu gumu měla jsem špatný den 🙁

 3. Dobrý den chci se zeptat když budu chtít udělat 50 náramku tak kolikl kč ? Bych si měl připravit ?

 4. Dobrý den chtěla bych se jenom zeptat jestly by jste mi udělala náramek Suzuki a jinačí značky motorek nejhlavnější by byla Suzuky.. Děkuji za odpověd

 5. Dobrý den rád bych se zeptal jistli je možné si u vás vyrobit 10 náramku ?
  z motivem 17PortyLP a kolik asi by to stálo ?

  • Dobry den,
   cena pri 10ks 19,-/ks + 1500,- příprava výroby.

   S pozdravem
   Team Gifts Service

 6. Dobrý den mohl bych se zeptat kolik by stálo 50 ks naramku s potiskem MenTalSTv ?

 7. prosim udelate mi naramek ze na predni strane by bzlo napsano štěpa na zadni strane Pája a na stranach best friends prosim je to mozne ??

  a prosim kolik by stalo tech 50 ks ?? prosim rychle dekuju 🙂

  • Dobry den,
   50ks silikonovych naramku s potiskem 19,-/ks + 1500,- priprava vyroby.

   S pozdravem
   Team Gifts Service

 8. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v jakém formátu by měl být návrh náramku, který bych navrhl a také v jakém programu, by to bylo nejvhodnější.
  Rád používám Fotoshop na návrhy různých předmětů ale nevím, zda je to pro návrh vlastního designu vhodné, protože by měl obsahovat deboos ve dvou barvách na jinak barevném podkladu.
  Děkuji a přeji hezký den.

  • Dobrý den
   grafické podklady zasílejte ve vektorové podobě a to nejlépe křivkové pdf nebo ve formátech ai, eps nebo cdr.

   S pozdravem
   Team Gifts Service

 9. Dobrý den,mohli by ste mi udělat náramky z názvem TV Boom?dikuji za odpověd.

  • Dobrý den,
   ano je možné vyrobit silikonové náramky s jakýmkoliv nápisem. S konkrétní cenovou poptávkou se prosím obraťte na info@predmetyreklamni.eu.

   Děkujeme.
   Team Gifts Service

 10. Dobrý den, chtěla bych se zeptat šel by udělat náramek s filmovou postavou Blesk McQueen? (mekkvín)

  • Dobrý den,
   s konkrétní cenovou poptávkou se prosím obraťte na info@predmetyreklamni.eu. Můžete zaslat grafiku a poté posoudíme, zda je možné silikonové náramky vyrobit.

   Děkujeme
   Team Gifts Service

 11. Dobrý den , šel by vyrobit náramek o velikosti 190x12x20mm ?
  S modrou barvou a černě vyryto 2x logo: Rassty psáno písmem Bauhaus95
  100ks ?

 12. Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné si objednat jen jeden kus

 13. Dobrý den,
  chtěl jsem se zeptat jestli by šlo vyrobit 20 naramků s jedním potiskem a 30 s druhým ?
  Děkuji

  • Dobrý den,
   ano urcite je to mozne.

   Pri mnozstvi 50ks cena 19,-bez DPH/ks + priprava tisku 1000,- bez DPH/design.

   S pozdravem
   Team Gifts Service