IDENTIFIKAČNÍ PÁSKY NA ZAKÁZKU

Identifikační pásky na zakázku pro Vaší akci!

Reklamní identifikační páskyIdentifikační pásky na zakázku jsou hojně využívané pro identifikaci nebo jako vstupenka na letní hudební festivaly, koncerty, filmové festivaly či jiné společenské a kulturní akce. Další využití identifikační pásky na zakázku najdou například v nemocnicích či jiných lékařských zařízeních pro identifikaci pacienta. Hojně se využívají identifikační pásky na zakázku také v hotelových resortech pro odlišení hostů. Identifikační pásky na zakázku mají opravdu široké uplatnění. Identifikační pásky jsou lehké, pohodlné a příjemné na nošení. Pokud je navíc na zakázku opatříte potiskem, stanou se prostředkem propagace Vaší firmy. Identifikační pásky na našem trhu pochází od mnoha různých výrobců a liší se svou kvalitou. My Vám nabízíme identifikační pásky, které mají dlouhou životnost a lze je pohodlně nosit i několik dní vkuse. Potřebuje Vaše firma, hotel, nemocnice, eventová agentura identifikační pásky na zakázku? Jste na správném místě.

Identifikační pásky na zakázku nabídka

Prohlédněte si naší nabídku na identifikační náramky s potiskem a jistě i Vy najdete identifikační náramky, které odpovídají Vaši požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat s cenovou poptávkou či objednávkou.

Klikněte pro více informací

Reklamní papírové identifikační pásky

PAPÍR

Tyvekové identifikační náramky na zakázku

TYVEK

Reklamní plastové identifikační náramky

PVC

Vinylové identifikační náramky s potiskem

VINYL

Látkové identifikační náramky na zakázku

LÁTKA

Proč identifikační pásky na zakázku od nás?

 • vzorky ZDARMA
 • identifikační pásky na zakázku přesně dle Vašeho grafického návrhu
 • identifikační pásky dostupné ve všech PANTONE barvách
 • dodací lhůta do 19 dní
 • standardní velikost identifikační pásky a další velikosti na zakázku
 • identifikační pásky na zakázku z různých materiálů: papír, tyvek, plast, vinyl, látka

Identifikační pásky na zakázku materiály

Identifikační pásky z tyveku na zakázkuPro výrobu identifikační pásky na zakázku lze využít různé materiály. Mezi nejčastěji používané patří papír, tyvek, vinyl, plast nebo látka. Tyvek je polyethylenová netkaná textilie, která na oko i omak vypadá jako papír. Tato textilie je tvořena technologií spunbond, což je plošné lisování polyethylenových neurovnaných vláken v horkém prostředí bez lepidel. Tyvek je velice oblíbený materiál pro identifikační pásky na zakázku, a to především pro svou vysokou odolnost a možnost snadného potisku. Dalším materiálem pro identifikační pásky je vinyl, který je také velice oblíbeny pro svou odolnost. Při volbě materiálu pro Vaše identifikační pásky na zakázku je vhodné vzít v úvahu především účel identifikační pásky.

Identifikační pásky barvy a velikosti na zakázku

Identifikační pásky lze snadno přizpůsobit každé ruce díky nastavitelnému pásku a tak žádné zápěstí není pro identifikační pásky problém. To mu umožňuje, aby pomáhal všude tam, kde může být identifikace obtížná až nemožná. Na zakázku je možné vyrobit identifikační pásky v jakékoliv délce a šířce.  Identifikační pásky jsou dva základní typy – identifikační pásky ve tvaru L a identifikační pásky s širším místem, kam lze umístit třeba reklamu nebo jiný potisk. Identifikační pásky jsou dostupné ve všech PANTONE barvách, vzorech, velikostech. Identifikační pásky s potiskem – logo, slogan, název akce, obrázek….Stačí si jen vybrat. Identifikační pásky vyrobíme na zakázku přesně dle Vašeho zadání.

Identifikační pásky na zakázku místo pro Vaší reklamu

Identifikační pásky zakázková výrobaNa všemožných místech se využívají identifikační pásky pro předejití komplikacím. Třeba na zájezdech, prázdninových akcích, VIP v hotelech a mnoha dalších. Identifikační pásky pro takové akce mohou být skvělou příležitostí pro Vaši reklamu. Stačí jen na identifikační pásky přidat jméno firmy, kontakt anebo třeba slogan. Jednoduše tak zvýšíte povědomí o Vaší značce a získáte mnoho nových zákazníků. S pomocí identifikační pásky snadno oslovíte i velkou skupinu lidí zároveň, což je perfektní marketingová příležitost.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní identifikační pásky na zakázku pro koncert, společenskou či kulturní událost? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail

2 komentáře u “Identifikační pásky na zakázku

 1. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to u vás se zasíláním vzorků zdarma. Děkuji Jacková

  • Dobry den,
   vzorky zdarma zasíláme svým klientům a firmám, které mají zájem o zakázkovou výrobu.

   S pozdravem
   Team Gifts Service