TYVEKOVÉ IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY S POTISKEM

Tyvekové identifikační náramky s potiskem pro Vaší party, koncert, festival

Tyvekové identifikační pásky na zakázkuTyvekové identifikační náramky nejsou cenově nákladné a nabízejí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Tyvekové identifikační náramky se vyrábí ze speciálně upravovaného polyethylenu. Pro akce trvající několik hodin ale i pár dní jsou vhodnější tyvekové identifikační náramky s potiskem, jelikož mají vysokou odolnost. Tyvekové náramky s jakýmkoliv potiskem a ve všech barvách. Tyvekové náramky jsou 100% voděodolné, pevné, lehké a příjemné na nošení.

Položka č.: GS-IDW002
Materiál: tyvek*
Rozměry: 250 x 20 mm/200 x 20 mm/150 x 20 mm (nebo na zakázku)
Min. objednávka: 1000 ks

[aio_button align=“center“ animation=“pulse“ color=“black“ size=“small“ icon=“none“ text=“ZASLAT POPTÁVKU“ relationship=“dofollow“ url=“mailto:info@predmetyreklamni.eu“]

*Tyvek je polyethylenová netkaná textilie, která na pohled i omak vypadá jako papír. Tato textilie je tvořena technologií spunbond, což je plošné lisování polyethylenových neurovnaných vláken v horkém prostředí bez lepidel. Tyvekové identifikační náramky jsou velice oblíbené mezi pořadateli kulturních hudebních akcí. Jsou velice pevné, 100% voděodolné a navíc velmi bezpečné, protože jakmile je tato páska připevněna na zápěstí, nelze ji bez jejího poškození sundat a proto jakékoliv menší poškození je na pohled viditelné a identifikační náramky vykazují známky manipulace. Tyvekové identifikační náramky jsou vhodné pro potisk jako obrázky, čárové kódy, slogany či loga. Tyvekové identifikační náramky s potiskem mohou snad posloužit i k propagaci firmy.

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail