Zvolte textilní levné festivalové identifikační pásky a RFID náramky které mají oproti tyvekovým mnoho výhod.

Levné identifikační vstupní náramky .Tyvek vs. textilní náramky

Neošiditelné nepřenosné a levné festivalové identifikační pásky a RFID náramky. Nesundatelné jednorázové festivalové náramky.

Estetické, ale neošiditelné nepřenosné a levné festivalové identifikační pásky a RFID náramky. Nesundatelné jednorázové festivalové náramky. Tyto náramky si každý rád ponechá jako suvenýr.

Nabízíme elegantní a vkusné řešeni nepřenosných festivalových vstupenek náramků které se cenově blíží tyvekovým náramkům.

Námi nabízené látkové festivalové náramky mohou být vybaveny rfid čipem, který se na náramek navlékne. Tim je například velmi elegantně řešitelný automatizovaný vstup do VIP zon.

Na VIP vstupenky, nebo pro vybrané skupiny se navlekne rfid chip do kterého je zanesena informace o oprávněni jeho nositele. Stačí čtecí zařízení osadit výstupem na automatického dveřníka. Takové řešení má větší a rychlejší obslužnost a je funkční 24/7

Pak lze kontrolu davu výrazně zrychlit a zautomatizovat což jednak přinese uživatelský komfort a dobrou UX. A v neposlední řadě ušetří mzdové náklady.

Jako dodavatel levných textilních festivalových a vstupních náramků Vám nabízíme shrnutí výhod textilních festivalových náramků oproti neekologickým tyvekovým .  Identifikační náramky s rfid čipem pak slouží pro automatizovanou kontrolu davu.

6 výhod textilních identifikačních festivalových náramků oproti tyvekovým

1.    Estetika: Námi dodávané festivalové  náramky jsou levné a vkusné. Oproti tyvekovým, které každý vyhodí je pravděpodobné že si  jeho textilní variantu, která je bezpochyby vkusnější každý ponechá jako milý suvenýr. Tím se stává budování povědomí o vaší značce nebo akci efektivnější.

2.    Padělání: Textilní náramky jsou nepřenosné a obtížně padělatelné na rozdíl od tyvekových náramků, které se dají  za použití rozpouštědel (perchlórethylen, kontaktol, čistič brzd, toluen , aceton) rozlepit a jsou potom přenositelné na jinou osobu. Také padělat tyvekový náramek zvládne dítě s laserovou tiskárnou. Improvizace je českému národu vlastní a proto je namístě volit co nejbezpečnější řešení. Námi dodávané textilní náramky jsou zakrymplovány hliníkovým očkem a je prakticky nemožné ho rozkrymplovat. Na výrobu šňůrky je potřeba strojní vybavení což značně limituje možnosti padělání.

3.    Možnost znovu použit rfid čipy. Na rozdíl od tyvekových kde je rfid chip jednorazový lze po roztrihnuti navlečený rfid čip sundat a znovu použít což je jednak ekologické, ale i ekonomické.

4.    Ekologie. Tyvekove náramky jsou jednorázové a jejich doba rozloženi se blíží plastové lahvi u textilních náramků je moznost zvolit textilii z kukuřičného škrobu. Takový náramek je pak kompostovatelný.

5.    Variabilita. Na rozdíl od tykvového náramku je možné volit z široké škály šířek pásků, materiálů , tisků a výšivek. U textilního náramku jsou daleko širší možnosti brandování. Je tu výrazný prostor pro budování značky a kreativitu.

6.    Bezpečnost. Pokud je vaše akce v blízkosti dopravní tepny je možné zvýšit bezpečnost  účastníků volbou reflexní varianty textilního náramku.

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail