PROPAGAČNÍ SILIKONOVÉ NÁRAMKY S QR KÓDEM

Propagační silikonové náramky s QR kódem pro moderní reklamu!

Silikonové náramky s QR kódem na zakázkuSilikonové náramky s QR kódem pro nový způsob propagace Vaší firmy. Silikonové náramky s QR kódem, do kterého umístíte potřebné informace pro své zákazníky či klienty a oni si je jednoduše načtou pomocí svého smart telefonu. Jděte s dobou a propagujte svou firmu pomocí silikonové náramky s QR kódem a od nás za skvělé ceny.

Cena: od 7.90,- Kč/ks
Min. objednávka: od 100 ks
Dodací lhůta: 19 dní

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail

1 komentář u “Propagační silikonové náramky s QR kódem

 1. Dobrý den, chtěli bychom připravit návrh na gumové náramky na naší akci. A napsat cenovou kalkulaci. Chtěli bychom něco netradičního, možná hravého, nevím. Napíšu Vám více k akci. Jedná se o charitativní Koloběh proti rakovině. Jsou 3 spoluorganizátoři. A zároveň je heslo pro tento běh- Každý má právo na svého terapeuta.
  Nezisková společnost, má i možnost DMS, možná by se dalo na náramky využít i to. To co chceme je, aby byl náramek něčím zajímavý a nositelný, aby neskončil tam, kde klasické náramky.
  Tyto náramky budou přidány do startovních balíčků pro účastníky a je možné, že byste nám mohli poskytnout nějakou dobrou cenu směnou za reklamu pro Vaše stránky.
  Chtěli bychom asi 350 náramků.

  Děkuji moc a jsem s pozdravem za všechny spoluorganizátory
  (Svobodná mysl, Gaudia proti rakovině a Koloběžíme.cz)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


7 + = dvanáct