SILIKONOVÉ NÁRAMKY VÝROBCE

Silikonové náramky přímo od výrobce bez reklamních agentur!

Výrobce silikonových náramkůJsme profesionální zástupce výrobce silikonových náramků, který je zaměřen na výrobu a vývoj nových technologií potisku na silikonové náramky.  Zastupujeme přímo výrobce, který disponuje výrobní plochou přes 1500 m² a zaměstnává více než 12 odborných pracovníků a 150 továrních zaměstnanců. Díky tomu může výrobce pro silikonové náramky nabídnout prvotřídní kvalitu a služby a navíc udržovat krok s moderními technologiemi.

Silikonové náramky záruka kvality výrobce

Nejnovější technologie a vyškolený personál zaručují, že výrobce poskytuje silikonové náramky nejvyšší kvality. Všechny silikonové náramky jsou v souladu se standardy ISO 9002 a prošly testováním dle GB18401-2003. Jsme si proto jistí, že silikonové náramky od našeho výrobce jsou zdravotně nezávadné, splňují všechny evropské normy. Silikonové náramky výrobce kontroluje již při výrobě, stejně tak jejich balení a expedici. To vše zajistí, aby náš zákazník byl spokojen.

Silikonové náramky proces výroby výrobce

Proces výroby na silikonové náramky u výrobce zajišťují 3 důležité kroky. Pro více informací klikněte jednotlivé kroky výrobního procesu níže.

Klikněte pro více informací

Silikonové náramky výroba

1. VÝROBA SILIKONOVÉHO NÁRAMKU

Výrobce silikonových náramků

2.VÝROBA FORMY NA SILIKONOVÉ NÁRAMKY

Silikonové náramky potisk výrobce

3. FINÁLNÍ ÚPRAVA SILIKONOVÝCH NÁRAMKŮ

Výrobce pro silikonové náramky používá jen 100% silikon

Silikonové náramky ze 100% silikonuVýrobce dává velký pozor už při výrobě materiálu pro silikonové náramky a používá jen 100% silikon. Silikonové náramky musí být správných proporcí a jen tak si může být výrobce jist, že silikonové náramky budou mít ty správné vlastnosti a budou mít dlouho trvanlivost.

Výrobce vybere správnou PANTONE pro silikonové náramky

Silikonové náramky zakázková výroba

Výrobce používá pouze 100% silikon. K určení přesné PANTONE barvy výrobce používá zásadně nejnovější vzorníkové publikace, aby mohl s přesností určit správný odstín. Vyberte si tu správnou barvu i Vy v našem online PANTONE vzorníku.

Výrobce pro silikonové náramky dbá na přesnou váhu

Silikonové náramky od výrobce

Vážením materiálu na silikonové náramky výrobce snadno ověří, že výroba materiálu proběhla podle plánu a odpovídá velikosti a tloušťce budoucího silikonového náramku. Díky tomu může výrobce zaručit, že silikonové náramky budou dle zadání zákazníka.

Vícebarevné silikonové náramky od výrobce

Vícebarevné silikonové náramky od výrobceV této fázi výrobce zajistí finální vzhled pro samotné silikonové náramky. Vícebarevné silikonové náramky mohou být tvořeny několika barvami, které mezi sebou pozvolna přechází (melírované náramky) nebo jsou barvy jasně oddělené (náramky trikolora). Finální vzhled pro náramky výrobce vytváří pomocí formy.

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail