SILIKONOVÉ NÁRAMKY VÝROBA

Výroba formy na silikonové náramky

Jedním z nejdůležitějších kroků v procesu výroby silikonových náramků je výroba formy na silikonové náramky a to tak přesně, aby výsledné silikonové náramky odpovídaly zadání zákazníka.

Výroba připraví formy na silikonové náramky

Silikonové náramky výroba na zakázku

Zde můžete vidět, jak probíhá výroba formy na silikonové náramky. Aby formy na silikonové náramky byly naprosto přesné, musí se upravit pomocí laseru. Je to důležitý krok, proto aby výsledné silikonové náramky odpovídaly zadání zákazníka.

Výroba formy na silikonové náramky

Gumové náramky zakázková výroba

Stroj, na kterém probíhá výroba formy na silikonové náramky, je jedním z nejdůležitějších vybavení provozu. Tento stroj připraví formy na silikonové náramky tak, aby výroba mohla již jednoduše zrealizovat debosované (ražba) či embosované (reliéf) silikonové náramky.

Silikonové náramky zakázková výroba

Zakázková výroba silikonových náramků

Toto je finální forma na debosované silikonové náramky, s jejíž pomocí bude úspěšně dokončena výroba. Hotové debosované silikonové náramky budou na závěr vyjmuty z této formy.

Silikonové náramky výroba formy a uskladnění

Zakázková výroba gumových náramků

Výroba skladuje všechny vyrobené formy na silikonové náramky. Pokud v budoucnu budete chtít vyrobit stejné silikonové náramky, výroba použije formu z předešlé zakázky a Vy výrobu další formy neplatíte. Je tedy výhodné být naším stálým zákazníkem.

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail