ZAKÁZKOVÁ VÝROBA SILIKONOVÝCH NÁRAMKŮ

Zakázková výroba silikonových náramků dle zadání zákazníka

Poslední a také neméně důležitým krokem při výrobě silikonových náramků je, kdy výroba dodá finální vzhled Vašim náramkům.

Zakázková výroba silikonových náramků a logo

Gumové náramky s logem

Při výrobním procesu silikonových náramků zakázková výroba používá pět základních technologií. Pro potisk silikonových náramků se využívá sítotisk nebo potisk pomocí laseru. Další technologie jsou ražba, vybarvovaná ražba a  reliéf.

Zakázková výroba silikonových náramků – ražba, reliéf

Zakázková výroba debosovaných a embosovaný gumových náramkůZakázková výroba využívá k úpravě povrchu silikonových náramků také ražbu, vybarvovanou ražbu a reliéf. Pro všechny tyto úpravy musí výroba připravit formu pro každý design a proto zakázková výroba proběhne přesně dle zadání zákazníka. Takto vypadá zakázková forma na embosované silikonové náramky.

Zakázková výroba silikonových náramků – potisk

Potisk gumových náramků na zakázkuPro potisk silikonových náramků využívá zakázková výroba dvou hlavních technologií – sítotisk a laser. Sítotisk je vhodný pro větší nápisy a jednoduchá loga a laser pro složitější grafiku jako menší a malá loga a obrázky. Obě tyto metody zaručují kvalitní a odolný potisk.

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail