Identifikační náramky a pásky na zakázku

IDENTIFIKAČNÍ PÁSKY NA ZAKÁZKU

Identifikační pásky na zakázku pro Vaší akci!

Reklamní identifikační páskyIdentifikační pásky na zakázku jsou hojně využívané pro identifikaci nebo jako vstupenka na letní hudební festivaly, koncerty, filmové festivaly či jiné společenské a kulturní akce. Další využití identifikační pásky na zakázku najdou například v nemocnicích či jiných lékařských zařízeních pro identifikaci pacienta. Hojně se využívají identifikační pásky na zakázku také v hotelových resortech pro odlišení hostů. Identifikační pásky na zakázku mají opravdu široké uplatnění. Identifikační pásky jsou lehké, pohodlné a příjemné na nošení. Pokud je navíc na zakázku opatříte potiskem, stanou se prostředkem propagace Vaší firmy. Identifikační pásky na našem trhu pochází od mnoha různých výrobců a liší se svou kvalitou. My Vám nabízíme identifikační pásky, které mají dlouhou životnost a lze je pohodlně nosit i několik dní vkuse. Potřebuje Vaše firma, hotel, nemocnice, eventová agentura identifikační pásky na zakázku? Jste na správném místě.

Identifikační pásky na zakázku nabídka

Prohlédněte si naší nabídku na identifikační náramky s potiskem a jistě i Vy najdete identifikační náramky, které odpovídají Vaši požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat s cenovou poptávkou či objednávkou.

 

Reklamní papírové identifikační pásky
PAPÍR

 

Tyvekové identifikační náramky na zakázku
TYVEK

 

Reklamní plastové identifikační náramky
PVC

 

Vinylové identifikační náramky s potiskem
VINYL

 

Látkové identifikační náramky na zakázku
LÁTKA

Proč identifikační pásky na zakázku od nás?

  • vzorky ZDARMA
  • identifikační pásky na zakázku přesně dle Vašeho grafického návrhu
  • identifikační pásky dostupné ve všech PANTONE barvách
  • dodací lhůta do 19 dní
  • standardní velikost identifikační pásky a další velikosti na zakázku
  • identifikační pásky na zakázku z různých materiálů: papír, tyvek, plast, vinyl, látka

Identifikační pásky na zakázku materiály

Identifikační pásky z tyveku na zakázkuPro výrobu identifikační pásky na zakázku lze využít různé materiály. Mezi nejčastěji používané patří papír, tyvek, vinyl, plast nebo látka. Tyvek je polyethylenová netkaná textilie, která na oko i omak vypadá jako papír. Tato textilie je tvořena technologií spunbond, což je plošné lisování polyethylenových neurovnaných vláken v horkém prostředí bez lepidel. Tyvek je velice oblíbený materiál pro identifikační pásky na zakázku, a to především pro svou vysokou odolnost a možnost snadného potisku. Dalším materiálem pro identifikační pásky je vinyl, který je také velice oblíbeny pro svou odolnost. Při volbě materiálu pro Vaše identifikační pásky na zakázku je vhodné vzít v úvahu především účel identifikační pásky.

Identifikační pásky barvy a velikosti na zakázku

Identifikační pásky lze snadno přizpůsobit každé ruce díky nastavitelnému pásku a tak žádné zápěstí není pro identifikační pásky problém. To mu umožňuje, aby pomáhal všude tam, kde může být identifikace obtížná až nemožná. Na zakázku je možné vyrobit identifikační pásky v jakékoliv délce a šířce.  Identifikační pásky jsou dva základní typy – identifikační pásky ve tvaru L a identifikační pásky s širším místem, kam lze umístit třeba reklamu nebo jiný potisk. Identifikační pásky jsou dostupné ve všech PANTONE barvách, vzorech, velikostech. Identifikační pásky s potiskem – logo, slogan, název akce, obrázek….Stačí si jen vybrat. Identifikační pásky vyrobíme na zakázku přesně dle Vašeho zadání.

Identifikační pásky na zakázku místo pro Vaší reklamu

Identifikační pásky zakázková výrobaNa všemožných místech se využívají identifikační pásky pro předejití komplikacím. Třeba na zájezdech, prázdninových akcích, VIP v hotelech a mnoha dalších. Identifikační pásky pro takové akce mohou být skvělou příležitostí pro Vaši reklamu. Stačí jen na identifikační pásky přidat jméno firmy, kontakt anebo třeba slogan. Jednoduše tak zvýšíte povědomí o Vaší značce a získáte mnoho nových zákazníků. S pomocí identifikační pásky snadno oslovíte i velkou skupinu lidí zároveň, což je perfektní marketingová příležitost.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní identifikační pásky na zakázku pro koncert, společenskou či kulturní událost? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

 

REKLAMNÍ VINYLOVÉ IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY

Reklamní vinylové identifikační náramky pro Vaší kulturní akci!

Vinylové identifikační pásky s potiskem

Reklamní vinylové identifikační náramky mají vysokou životnost, odolnost a jsou skvělou pomůckou na jakékoliv akci. Reklamní vinylové Identifikační náramky můžeme na zakázku potisknout a Vy tak oslovíte tisíce lidí najednou. Reklamní vinylové identifikační pásky jsou vhodné na hudební festivaly, veletrhy, do zábavních parků. Vzhledem k účelu mají vinylové identifikační náramky speciální zapínaní, které po uzavření nejde rozepnout. Jediným způsobem jak vinylové identifikační náramky sundat je jejich přestřižení.

Položka č.: GS-IDW003
Materiál: vinyl
Rozměry: 255 x 20 mm/250 x 25 mm (nebo na zakázku)
  Min. objednávka: 1000 ks

TYVEKOVÉ IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY S POTISKEM

Tyvekové identifikační náramky s potiskem pro Vaší party, koncert, festival

Tyvekové identifikační pásky na zakázku

Tyvekové identifikační náramky nejsou cenově nákladné a nabízejí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Tyvekové identifikační náramky se vyrábí ze speciálně upravovaného polyethylenu. Pro akce trvající několik hodin ale i pár dní jsou vhodnější tyvekové identifikační náramky s potiskem, jelikož mají vysokou odolnost. Tyvekové náramky s jakýmkoliv potiskem a ve všech barvách. Tyvekové náramky jsou 100% voděodolné, pevné, lehké a příjemné na nošení.

Položka č.: GS-IDW002
Materiál: tyvek*
Rozměry: 250 x 20 mm/200 x 20 mm/150 x 20 mm (nebo na zakázku)
Min. objednávka: 1000 ks

*Tyvek je polyethylenová netkaná textilie, která na pohled i omak vypadá jako papír. Tato textilie je tvořena technologií spunbond, což je plošné lisování polyethylenových neurovnaných vláken v horkém prostředí bez lepidel. Tyvekové identifikační náramky jsou velice oblíbené mezi pořadateli kulturních hudebních akcí. Jsou velice pevné, 100% voděodolné a navíc velmi bezpečné, protože jakmile je tato páska připevněna na zápěstí, nelze ji bez jejího poškození sundat a proto jakékoliv menší poškození je na pohled viditelné a identifikační náramky vykazují známky manipulace. Tyvekové identifikační náramky jsou vhodné pro potisk jako obrázky, čárové kódy, slogany či loga. Tyvekové identifikační náramky s potiskem mohou snad posloužit i k propagaci firmy.

VSTUPNÍ PLASTOVÉ NÁRAMKY NA ZAKÁZKU

Vstupní plastové náramky na zakázku pro Vaší akci!

Plastové identifikační náramky na zakázku

Vstupní plastové náramky mohou být na zakázku vyrobeny z různých materiálů jako polypropylen, polyethylen či PVC neboli polyvinyl chlorid. Všechny tyto materiály zaručí, že vstupní plastové náramky jsou vysoce trvanlivé, odolné proti roztažení, lehké a pružné. Vstupní plastové náramky na zakázku mohou nést jakýkoliv potisk – logo, obrázek, slogan, čárový kód. Plastové náramky na zakázku jsou vodě odolné a naprosto bezpečné.

Položka č.: GS-IDW004
Materiál: PVC, PPC, PE
Rozměry: 255 x 20 mm (nebo na zakázku) Min. objednávka: 1000 ks

PAPÍROVÉ IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY S POTISKEM

Papírové identifikační náramky s potiskem pro Vaší kulturní akci

Papírové identifikační pásky na zakázku

Papírové identifikační náramky jsou vyrobeny z běžného papíru a mohou být na zakázku opatřeny jakýmkoliv potiskem například logem, sloganem, obrázkem nebo názvem pořádané akce. Papírové identifikační náramky jsou dostupné ve všech barvách, vzorech a velikostech. Papírové identifikační náramky jsou vhodné ke krátkému použití a nelze je použít opakovaně. Jsou lehké a pohodlné a příjemné na nošení. Papírové identifikační pásky nejsou voděodolné.

Položka č.: GS-IDW001
Materiál: papír
Rozměry: 260 x 25 mm (nebo na zakázku)
Min. objednávka: 500 ks

LÁTKOVÉ IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY S POTISKEM

Látkové identifikační náramky s potiskem pro Vaší další společenskou akci!

Látkové identifikační náramky na zakázku

Látkové identifikační náramky se hodí na společenské akce. Látkové identifikační náramky jsou vhodné k opatření potiskem – například logem, nápisem a díky tomu můžete zvýšit povědomí o značce. Látkové identifikační náramky s potiskem v jakékoliv barvě.

Položka č.: GS-IDW005
Materiál: tkanina, polyester
 Rozměry: 15/20 mm šířka x 360 mm délka (nebo na zakázku)
 Min. objednávka: 200 ks

medical zdravotní identifikačni ocelové náramky
medical zdravotní identifikačni ocelové náramky

IDENTIFIKAČNÍ PÁSKY OD VÝROBCE

Identifikační pásky artwork od výrobce

Níže je možné prohlédnout artwork identifikační pásky od výrobce, který Vás může inspirovat k tomu, jak by mohly vypadat právě ty Vaše identifikační pásky.

PVC identifikační pásky artwork výrobce

Identifikační náramky od výrobce

PPC identifikační pásky artwork výrobce

PPC identifikační náramky od výrobce

 PE identifikační pásky artwork výrobce

PE identifikační náramky výroba na zakázku

 Tyvekové identifikační pásky artwork výrobce

Tyvekové identifikační náramky dodavatel

 Holografické identifikační pásky artwork výrobce

Holografické identifikační náramky zakázková výroba

Identifikační pásky přímo od výrobce

Jsme spolehlivý zástupce výrobce pro Vaše identifikační pásky. Z této pozice Vám můžeme nabídnout kvalitní servis, individuální přístup a výhodné ceny. Identifikační pásky přímo od výrobce jsou zárukou toho, že budou přesně dle Vašeho zadání a navíc se nemusíte obávat vyšších nákladů, jak tomu bývá u reklamních agentur, které jsou pouze jedním s mezičlánků Vaší zakázky. Zastupujeme přímo výrobce a nabízíme identifikační pásky z široké škály materiálů a vzorů. Identifikační pásky pro jakoukoliv kulturní či společenskou akci.

Zakázková výroba identifikační pásky
Identifikační pásky výrobce

Zastupujeme výrobce, který má dlouholeté zkušenosti s výrobou identifikační pásky a díky tomu nabízí kvalitní produkty a navíc je schopen na zakázku vyrobit speciální identifikační pásky. Náš výrobce dodává identifikační pásky na veletrhy, výstavy, do zábavních center, pro eventové agentury.

Kontaktuje zástupce výrobce pro identifikační pásky

Identifikační náramky zakázková výroba

Zaujaly Vás naše identifikační pásky a chcete si je nechat na zakázku vyrobit přímo od výrobce za výhodné ceny? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Levné festivalové identifikační pásky a RFID náramky

Textilní festivalové náramky

RFID čip vám slouží k tomu, že lehce identifikujete danou osobu a případně její vstupenku. Skvěle je třeba uplatňuje při vstupu do VIP zóny, kde jednoduše zjistíte, jestli má sem daná osoba povolený vstup nebo ne. Stačí čtecí zařízení osadit výstupem na automatické dveře. Takové řešení má větší a rychlejší obslužnost a je funkční 24/7. Její potřeba lidský faktor. Dalším plusem je tedy snížení mzdových nákladů.

Proč koupit náramky od nás?

  • ekonomické
  • ekologické
  • funkční
  • spolehlivé

Šetří vaše peníze i váš čas!

Kontakt

Neváhejte nás kontaktovat pro nabídku na textilní náramky s RFID čipem a zajistěte vaší akci funkční systém a hladký průběh.

koukal@giftsservice.com – tel: 603 333 309

Přejít nahoru