Gumové přívěsky a klíčenky na zakázku

SILIKONOVÉ KLÍČENKY NA ZAKÁZKU

Silikonové klíčenky na zakázku jako reklamní předmět!

Silikonové klíčenky zakázková výroba

Silikonové klíčenky na zakázku jsou dalším oblíbeným reklamním předmětem, který nabízí řadu zpracovaní. Silikonové klíčenky mohou být na zakázku opatřeny potiskem, ražbou, reliéfem a jsou dostupné ve všech PANTONE barvách. Silikonové klíčenky mohou být na zakázku i v jiných tvarech a designech a jsou pěkným dárkem pro Vaše zákazníky.

Cena: od 4.40,- Kč/ks Min. objednávka: 1000 ks       Velikost: na zakázku       Dodací lhůta: 19 dní

Gumové přívěsky a klíčenky na zakázku patří mezi velmi oblíbené a účinné reklamní předměty. Díky dlouholetým zkušenostem vám dokážeme v mnoha ohledem pomoci, jelikož již máme účinnost gumových přívěsků a klíčenek v praxi ozkoušenou. Naše technologie a materiály nám umožňují vyrobit gumové přívěsky a klíčenky přesně podle vašich představ a přání. Jako specialisté na reklamní předměty vám zaručujeme absolutní originalitu, preciznost a příznivou cenu. Každý produkt vyladíme do posledních detailů. Zvolte si stylový reklamní předmět v podobě gumových přívěsků a klíčenek.

Výrobce

Vyrobíme vám silikonové přívěsky a klíčenky na zakázku podle obrázku, fotografie nebo vašeho loga. Máme moderní technologie, které nám umožňují výrobu originálních a efektivních reklamních předmětů. Poskytneme vám konzultaci po celou dobu výroby, grafický návrh, možnost výběru barev, tvaru, potisku. Přívěsky vám dle požadavků zabalíme a připravíme.

výrobce gumových přívěsků

Volba barvy, tvaru a potisku

Jelikož jsou přívěsky a klíčenky vyráběny na přání, tak si samozřejmě můžete zvolit barvu dle Pantone ® vzorníku, tvar i potisk podle vašeho přání. Grafický návrh jsme vám schopni připravit podle obrázku, fotografie nebo třeba loga.

Gumové přívěsky a klíčenky na zakázku

Výhody gumových přívěsků a klíčenek

 • libovolný tvar
 • jednostranné i oboustranné
 • 2D tvary
 • 3D tvary
 • možnost volby barev a aplikace
 • zaslání grafického návrhu podle obrázku, fotky nebo loga
 • zakázková výroba
 • možnost balení

2D gumové přívěsky a klíčenky

Plošně vystouplé přívěsky a klíčenky jsou ideální pro motivy, u kterých je kladen důraz na přesnost a čitelnost. Vyrobíme vám je na zakázku v originálním tvaru, barvě i síle. 2D tvary nabízí skvělé rozlišení a cit pro detail.

2D gumové přívěsky

3D gumové přívěsky a klíčenky

Přívěsky a klíčenky jsou vyráběny v maximálním reálném tvaru s nejvyšším možným profilem ve vystouplém tvarování. 3D tvar nabízí originální design.

3D přívěsky

Jednostranné/oboustranné přívěsky

Jednostranné přívěsky jsou samozřejmostí, ale takové oboustranné – to už je vyšší level. U nás je možné vše. Na zakázku jsme schopni vyrobit originální oboustranné přívěsky, které vaše zákazníky doslova uchvátí. Nechte si vyrobit unikátní a účinný reklamní předmět.

Kovová mechanika a balení

K přívěskům máte samozřejmě možnost objednání i kovové mechaniky. Na výběr máte přitom z mnoha možností.

 • klíčový kroužek s řetízkem
 • klíčový kroužek s řetízkem a pružinovou karabinou
 • klíčový kroužek s řetízkem a šroubovací karabinou
 • další dle poptávky

Balení je možné individuálně přizpůsobit – po 1 či více kusech, možnost volby obalu a mnoho dalších.

Gumové přívěsky a klíčenky na zakázku

Kontakt – gumové přívěsky a klíčenky na zakázku

E-mail: sales@giftsservice.com

Telefon: +420 603 333 309

V naší nabídce najdete i reklamní plovoucí klíčenky na zakázku a reklamní přívěsek/výšivka/nášivka.

Přejít nahoru