Identifikační náramky a pásky na zakázku

Identifikační náramky a pásky na zakázku jsou hojně využívané pro identifikaci nebo jako vstupenka na letní hudební festivaly, koncerty, filmové festivaly či jiné společenské a kulturní akce. Další využití identifikační pásky na zakázku najdou například v nemocnicích či jiných lékařských zařízeních pro identifikaci pacienta. Často se využívají identifikační pásky na zakázku také v hotelových resortech pro odlišení hostů. Identifikační pásky na zakázku mají opravdu široké uplatnění, jsou lehké, pohodlné a příjemné na nošení. Pokud je navíc na zakázku pro Vás opatříme potiskem, stanou se prostředkem propagace Vaší firmy. Identifikační pásky na našem trhu pochází od mnoha různých výrobců a liší se svou kvalitou. My Vám nabízíme identifikační pásky, které mají dlouhou životnost a lze je pohodlně nosit i několik dní vkuse. Identifikační pásky lze snadno přizpůsobit každé ruce díky nastavitelnému pásku. Potřebuje Vaše firma, hotel, nemocnice, eventová agentura identifikační pásky na zakázku? Jste na správném místě.

Identifikační pásky na zakázku pro Vaší akci!

ID náramky a pásky na zakázku
 • Minimální množství: již od 100 ks, dle materiálu ID náramků
  Minimální cena zakázky 5.000,- Kč
 • Dodací lhůta: 19 dní
 • Rozměry: standardní nebo na zakázku dle požadavku 
 • Tvar: standardní nebo na zakázku dle požadavku 
 • Materiál: papír, tyvek, PVC, PPC, PE, vinyl, textil, kov
 • Barva: na zakázku dle požadavku
 • Potisk: na zakázku
 • RFID čip: na zakázku

Ukázky realizací identifikačních náramků na zakázku

Vyrobíme pro Vás identifikační náramky a pásky na zakázku v nejrůznějších provedeních – tyvekové, plastové – z PVC, PE, ocelové, textilní, s potiskem, s RFID čipem, v nepřeberné barevné škále.


Proč identifikační pásky a náramky na zakázku?

 • nízké výrobní náklady
 • široká škála barev, velikostí
 • vhodné pro všechny věkové kategorie
 • široká nabídka odolných materiálů
 • využití napříč odvětvími – cestovní ruch, zdravotnictví, veletrhy, sport, charita, kulturní akce a jiné společenské akce
 • vysoká efektivita reklamního předmětu
 • odolnost a dlouhá životnost
 • velká plocha pro potisk

Identifikační pásky a náramky nabídka

Prohlédněte si naší nabídku na identifikační náramky a pásky na zakázku s potiskem a jistě i Vy najdete produkt, který odpovídá Vašim požadavkům. Pro výrobu identifikační pásky na zakázku lze využít různé materiály. Mezi nejčastěji používané patří papír, tyvek, vinyl, plast nebo textil. Při volbě materiálu pro Vaše identifikační pásky na zakázku je vhodné vzít v úvahu především účel identifikační pásky. Kvalitu našich identifikačních náramků si můžete ověřit na vzorku, který Vám rádi zdarma zašleme.

Vinylové ID pásky na zakázku

vinylové id náramky na zakázku

Identifikační náramky z vinylu mají vysokou životnost, odolnost a jsou skvělou pomůckou na jakékoliv akci. Tyto ID náramky můžeme na zakázku potisknout a Vy tak oslovíte tisíce lidí najednou. Vinylové pásky jsou vhodné na hudební festivaly, veletrhy, ve zdravotnictví, do zábavních parků. Vzhledem k účelu mají vinylové identifikační náramky speciální zapínaní, které po uzavření nejde rozepnout. Jediným způsobem jak vinylové identifikační náramky sundat je jejich přestřižení. Tyto pásky můžeme vyrobit ve standardních rozměrech – 255 x 20 mm / 250 x 25 mm nebo v zakázkových rozměrech a to již od 3000 ks. Vinylové identifikační náramky budou perfektní pro Vaší kulturní akci! Na zakázku lze náramky opatřit RFID čipem.

Plastové identifikační náramky na zakázku

plastové id náramky na zakázku

Plastové náramky mohou být na zakázku vyrobeny z různých materiálů jako polypropylen (PP), polyethylen PE či PVC neboli polyvinyl chlorid. Všechny tyto materiály zaručí, ž plastové náramky jsou vysoce trvanlivé, odolné proti roztažení, lehké a pružné. Plastové identifikační pásky se hojně využívají v hotelech, VIP akcích, ve zdravotnictví, na festivalech a jiných kulturních akcích. Identifikační plastové náramky na zakázku mohou nést jakýkoliv potisk – logo, obrázek, slogan, čárový kód. Náramky jsou vodě odolné a naprosto bezpečné. Tyto pásky můžeme vyrobit ve standardních rozměrech – 255 x 20 mm nebo v zakázkových rozměrech a to již od 3000 ks. Na zakázku lze náramky opatřit RFID čipem.

ID tyvekové* pásky na zakázku

tyvekové identifikační náramky výrobce

Tyvekové identifikační náramky nejsou cenově nákladné a nabízejí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Vyrábí ze speciálně upravovaného polyethylenu. Pro akce trvající několik hodin ale i pár dní jsou vhodnější tyvekové identifikační náramky s potiskem, jelikož mají vysokou odolnost. Tyvekové náramky vyrobíme s jakýmkoliv potiskem a ve všech barvách. Tyto náramky jsou 100% voděodolné, pevné, lehké a příjemné na nošení. Tyto pásky můžeme vyrobit ve standardních rozměrech – 250 x 20 mm / 200 x 20 mm / 150 x 20 mm  nebo v zakázkových rozměrech a to již od 3000 ks. Tyvekové identifikační náramky s potiskem jsou velice oblíbené mezi pořadateli kulturních a hudebních akcí a proto budou perfektní i pro Vaší party, koncert, festival. Na zakázku lze náramky opatřit RFID čipem.

*Tyvek je polyethylenová netkaná textilie, která na pohled i omak vypadá jako papír. Tato textilie je tvořena technologií spunbond, což je plošné lisování polyethylenových neurovnaných vláken v horkém prostředí bez lepidel. Jakmile je tato páska připevněna na zápěstí, nelze ji bez jejího poškození sundat a proto jakékoliv menší poškození je na pohled viditelné a identifikační náramky vykazují známky manipulace. Tyvekové identifikační náramky jsou vhodné pro potisk jako obrázky, čárové kódy, slogany či loga.

Textilní identifikační náramky na zakázku

Textilní identifikační náramky na zakázku

Superodolný saténový náramek je opatřen bezpečností stahovací sponkou, která zabrání neoprávněné manipulaci. Tento textilní náramek najde uplatnění na party, svatby, firemní akce, festivaly. Oproti klasickým tyvekovým náramkům jsou tyto textilní náramky vzhledově atraktivnější volbou.  Látkové / textilní identifikační náramky z nylonu či polyesteru se hodí na společenské akce a jsou vhodné k opatření potiskem – například logem, nápisem a díky tomu můžete zvýšit povědomí o značce. Látkové identifikační náramky s potiskem vyrobíme v jakékoliv barvě. Tyto pásky můžeme vyrobit ve standardních rozměrech – 15 / 20 mm šířka x 360 mm délka nebo v zakázkových rozměrech a to již od 3000 ks. Na zakázku lze náramky opatřit RFID čipem. Náramky bez potisku a to již od 10 ks / barva lze zakoupit na našem partnerském e-shopu zde

Papírové identifikační pásky na zakázku

papírové ID náramky na zakázku

Tyto identifikační náramky jsou vyrobeny z běžného papíru a mohou být na zakázku opatřeny jakýmkoliv potiskem například logem, sloganem, obrázkem nebo názvem pořádané akce. Identifikační náramky z papíru jsou dostupné ve všech barvách, vzorech a velikostech. Papírové identifikační náramky jsou vhodnější ke krátkodobému (několika hodinovému) použití a nelze je použít opakovaně. Jsou lehké a pohodlné a příjemné na nošení. Papírové identifikační pásky nejsou voděodolné. Tyto pásky můžeme vyrobit ve standardních rozměrech – 260 x 25 mm nebo v zakázkových rozměrech a to již od 5000 ks.

Identifikační náramky s RFID čipem

ID pásky s rfid čipem od výrobce

RFID čip vám slouží k tomu, že lehce identifikujete danou osobu a případně její vstupenku, oprávnění ke vstupu apod. Skvěle hodí u vstupu do VIP zóny, kde jednoduše zjistíte, jestli má sem daná osoba povolený vstup nebo ne. Stačí čtecí zařízení osadit výstupem na automatické dveře. Takové řešení má větší a rychlejší obslužnost a je funkční 24/7, není potřeba lidský faktor a díky tomu snížíte mzdové náklady. Identifikační náramky s RFID čipem jsou také oblíbené u zaměstnavatelů. Díky nim můžete sledovat pohyb zaměstnanců, zpřístupnit potřebné sektory apod. Náramky s RFID čipem mohou mít řadu provedení – lze je vyrobit ze silikonu, z vinylu, plastu, tyveku, textilu. Na zakázku je pro Vás vyrobíme z těchto materiálu, ve tvaru dle požadavku a to již od 300 ks dle materiálu a provedení.

Identifikační pásky – místo pro loga Vašich sponzorů a partnerů
ID pásky, především ty klasické vstupní, nabízí velký prostor pro potisk. Proto jsou skvělé k umístění reklamy, například pro loga partnerů či sponzorů požádané akce. Pomocí reklamy na náramcích můžete snadno oslovit velkou skupinu lidí, což je perfektní marketingová příležitost.

Zdravotní ocelové identifikační náramky na zakázku

Zdravotní ocelové ID náramky výrobce

Zdravotní identifikační náramky z oceli jsou potřebným a navíc designovým doplňkem, který pomůže Vašim klientům v případě potřeby. Identifikační náramky mohou dle zadání obsahovat cokoliv – určení onemocnění, kontakt na pověřenou osobu či zařízení. Zdravotní náramky jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Objednání je možné pro své účely nebo samozřejmě také ve větším množství pro jakékoliv zařízení, společnost. Náramky mohou obsahovat jakékoliv informace. Samozřejmě se nemusí jednat pouze o zdravotní informace – možné i logo, slogan. Ocelové náramky můžeme vyrobit na zakázku v zobrazených variantách již od 100 ks / design.

Nabízíme kvalitní služby, individuální přístup a výhodné ceny. Identifikační pásky přímo od výrobce jsou zárukou toho, že budou přesně dle Vašeho zadání a navíc se nemusíte obávat vyšších nákladů, jak tomu bývá u reklamních agentur, které jsou pouze jedním s mezičlánků zakázkové výroby. Zastupujeme přímo výrobce s širokým portfoliem identifikačních náramků a pásek z nejrůznějších materiálů a možnostmi vzorů. Identifikační pásky pro jakoukoliv kulturní či společenskou akci.

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o identifikační pásky či náramky? Chcete nechat vyrobit podobné náramky například na firemní či jinou kulturně společenskou akci? Zastupujeme výrobce s dlouholetými zkušenostmi s výrobou identifikačních náramků či pásek v nejrůznějším provedení. Nabízíme kvalitní produkty a široké portfolio.
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci.


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace

Přejít nahoru