Výrobce silikonových produktů na zakázku

Firma Gifts Service je profesionální a spolehlivý výrobce nejen reklamních silikonových produktů na zakázku jako například silikonové náramky, klíčenky a přívěsky, magnetky, podložky nebo komponenty ze silikonu a mnoho dalšího. Jsme česká firma s tradicí v managementu produkce a kontroly výroby od roku 2005. Zastupujeme asijského výrobce produktů ze silikonu a zprostředkováváme jejich zakázkovou malosériovou výrobu ale i polotovarů a komponentů pro další výrobu v České republice. Náš výrobce disponuje dlouholetou zkušeností a nejnovějšími technologiemi v tomto oboru. Tato specializace nám umožňuje být v daném segmentu profesionály a nashromážděné zkušenosti nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury i koncový zákazníci.

Výrobce silikonových produktů na zakázku

Gifts Service – výrobce produktů ze silikonu

Naším cílem je dlouhodobá strategie, a proto žádné reklamní agentuře nehrozí, že bychom jakkoli kontaktovali koncového zákazníka.

Konkurenční výhody výrobce produktů ze silikonu na zakázku

konkureční výhody výrobce hadříků z mikrovlákna

Vzhledem k našim zkušenostem a unikátnímu zázemí si můžeme dovolit nabídnout garanci nejnižší ceny. Disponujeme pobočkami v České republice, dále Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu. Jak dosáhnout na nejnižší cenu reklamních předmětů? Klíčem k úspěchu je plánování. Nejčastější chybou, která vede ke zbytečným nákladům je absence plánování. Doprava u některých předmětů tvoří až 2/3 ceny a z toho je patrné jak mnoho lze vhodným plánováním ušetřit.  

Proč spolupracovat s výrobcem produktů ze silikonu

Pečlivě sledujeme dění na trhu a snažíme se svým klientům nabízet originální a aktuální reklamní předměty, které budou navíc nejvíce zapadat do jejich marketingového plánu a sdělení. Společně pak můžeme dosáhnout lepších obchodních výsledků.

zakázková výroba šitá na míru klienta
dlouholetý specialista v oboru zakázkové výroby
dohled na kvalitu přímo u výrobce


Ten dělá to a ten zas ono. A když dva dělají totéž není to totéž!

Ing. Jan Koukal MBA
zakladatel Gifts Service


Další informace od výrobce silikonových produktů na zakázku

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem výrobu silikonových produktů na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service. 
Chcete ohodnotit spolupráci s Gifts Servicem? Napsat recenzi nám můžete na Google nebo na Facebooku


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace

Přejít nahoru