Všeobecné podmínky výroby ze silikonu

Níže naleznete důležité informace a všeobecné podmínky zakázkové výroby předmětů ze silikonu jako minimální objednávka, forma grafických podkladů, dodací lhůta, platební podmínky a další, které by Vás mohly zajímat. 

Všeobecné podmínky zakázkové výroby předmětů ze silikonu

Minimální objednávka
 již od 100ks
Minimální cena zakázky je 5.000,- Kč

Grafické podklady
– standardní výroba reklamních předmětů – formát PDF v křivkách, a popř. i ve formátu JPG s vydefinovanými barvami v CMYK kódech. Svou CMYK barvu snadno dohledáte ve vzornících nebo na internetu.

Grafické podklady pro výrobu přijímáme elektronicky a to e-mailem. Pokud nebylo dohodnuto jinak, grafické služby nejsou součástí cenové nabídky. 
V případě, že nemáte možnost dodat ani jednoduché grafické podklady v PDF formátu v křivkách jako nápisy, číslice, jednoduché obrázky (ne loga), nabízíme možnost zpracování jednoduché grafiky za jednorázový poplatek 1.000,-Kč / ks. 

Co by měl obsahovat například grafický náhled zakázkové výroby silikonových náramků? Správný grafický náhled může urychlit komunikaci před zadáním do výroby a tedy urychlit samotnou dodací lhůtu.

  • rozměry: náramku, loga či nápisu
  • barvy: vydefinované barvy náramku, nápisu, loga v CMYK kódech
  • umístění: loga, nápisu, potisku
    druh potisku: sítotisk (silkscreen printing), ražba (deboss), vybarvovaná ražba (deboss with ink injected printing), reliéf (emboss)
  • logo zvlášť v soubor ve vektorovém PDF, popř. též v JPG souboru s vydefinovanými barvami v CMYK kódech
  • při nápisech – druh fontu např. Arial, Tahoma,…

Ukázka správného grafického předvýrobního náhled

Dodací lhůta
– zakázková výroba – běžná dodací lhůta je 19 dní
Dodací lhůta, pokud nebylo dohodnuto jinak, začíná běžet dnem závazné objednávky, připsáním zálohy 50% z celkové ceny zakázky na náš účet, dodáním a schválením grafických podkladů pro výrobu. Neneseme odpovědnost za změnu dodací lhůty způsobenou třetí stanou. 

Tolerance grafické / technické specifikace
U reklamních předmětů, pokud není výslovně ujednáno a dle technické dokumentace potvrzeno jinak, jsou tyto základní technické tolerance. Zákazníci bez technické dokumentace budou požádáni o schválení následující tolerance k zadané technické specifikaci produktu u parametrů:

ParametrTolerance
velikost prouduktu10%
velikost potisku10%
pozice / umístění potisku10%
barva produktu10%
barva potisku10%
materiál produktu10%
technologie potisku10%

Doprava finálních produktů k zákazníkovy
Finální produkty zakázkové výroby odesíláme zpravidla do 1-3 dnů po jejich obdržení z výroby. 

– zásilky do 8kg nebo součtu stran 120 cm odesíláme prostřednictvím dopravce Zásilkovna (Packeta.com) a to buď na adresu nebo na výdejní místo

– zásilky nad 8kg odesíláme prostřednictvím dopravce DPD

Doprava do Vaší kanceláře není zahrnuta v ceně zakázkové výroby.
Pro kalkulaci ceny dopravy vycházíme z platných ceníků našich smluvních přepravců a obsahuje také obalový materiál. 

Ceny a cenové nabídky
– veškeré ceny uvedené na našich stránkách neobsahují DPH
– ceny a cenové nabídky neposkytujeme telefonicky
– pro konkrétní cenu za zakázkovou výrobu nás vždy prosím kontaktujte e-mailem nebo využijte náš kontaktní formulář
Děkujeme:-)

Platební podmínky
Pokud nebylo dohodnuto jinak, je zákazníkům po potvrzení objednávky vystavena zálohová faktura na 50% z celkové ceny zakázky. Zaplacení této zálohy je nutné pro zahájení výroby. Doúčtování bude provedeno při doručení kompletní zakázky. Platby přijímáme bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem. Po domluvě je možné doúčtování 50% ceny zakázky na dobírku společně s dodávkou zboží.

Storno podmínky
V případě zrušení potvrzené objednávky, objednávající souhlasí se zaplacením storno poplatku ve výši vynaložených nákladů spojených s přípravou zakázkové výroby. 

Loga a značky
Poptávající / objednávající prohlašuje, že vlastní práva k výrobě, logům či značce poptávaného / objednávaného zboží. 

Loga a značky na našich stránkách
Všechny loga a značky nesoucí ochranné známky, které jsou zobrazeny na obrázcích uvedených na našich stránkách hadrik.cz mají pouze referenční nebo ilustrační účel.  Loga, značky či jiné ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků a naše firma není oprávněna prodávat nebo vyrábět zboží nesoucí takové ochranné známky.


Potřebujete další informace ohledně výroby ze silikonu?

Potřebujete další informace ohledně výroby ze silikonu nebo jste se nedočetli co Vás zajímá? Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service.


 Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace

Přejít nahoru