Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky

Protiskluzové/Antislip podložky

Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky – protiskluzové podložky si stále drží své hvězdné místo mezi reklamními předměty. Podložky pro vás vyrobíme na zakázku dle vašeho přání a požadavků, v jakémkoliv tvaru, barvě a s kvalitním potiskem. Svým zákazníků, zaměstnancům, obchodním partnerům nebo komukoliv jinému můžete věnovat potřebný a účinný reklamní předmět, který nenásilně upozorní na jméno a případné poslání vaší firmy. Podložky si najdou své využití opravdu všude – v kanceláři, autě, doma.

Protiskluzové podložky do auta

Protiskluzové podložky si našli své stále oblíbenější uplatnění v automobilech, kde slouží k zachytávání věcí, které máte následně na očí a při ruce a nemusíte je v případě potřeby hledat po celém autě. Určitě tuto možnost ocení i vaši zákazníci. Mnoho z nich možná ani nebude tušit, že takové skvělé řešení podložky nabízí, Překvapte je skvělým reklamním dárkem.

Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky do auta

Protiskluzové podložky pod počítač a myš

Standardní a nestárnoucí klasikou jsou podložky pod myš, klávesnici nebo celý notebook. V tomto případě má podložka protiskluzový i ochranný smysl, jelikož se vám zařízení nebude smekat, ale ani nepoškodí nábytek. Skvělý dárek pro vaše obchodní partnery, kteří tráví mnoho času v kanceláři.

Protiskluzové podložky pod počítač a myš
Protiskluzové podložky pod počítač a myš

3D počítačová podložka

3D podložky umožňují zakomponování pohyblivého obrázku, který se postupně mění. Tato technologie umožňuje posunout reklamní předmět v podobě podložek na zcela jinou úroveň.

Vlastnosti protiskluzové podložky na zakázku

 • možná volba barvy, tvaru a potisku
 • snadné čištění
 • prostorná reklamní plocha
 • praktický reklamní předmět
 • skvěle udrží brýle, telefony, klíče, tablety a mnoho dalších

Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky – medical podložky

Podložky si najdou uplatnění i v jakékoliv laboratoři nebo jiných zařízeních, kde je potřeba důkladná čistota a odolnost materiálu. Podložka může být opatřena jakýmkoliv potiskem, návodem, logem nebo čímkoliv jiným. Na obrázku můžete vidět třeba nápaditým způsobem zdůrazněné rozložení věcí na stole.

Medical podložky

Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky – vlastnosti medical podložky

 • možná volba barvy, tvaru
 • snadné čištění – vysoká hygiena
 • prostorná reklamní plocha
 • praktický reklamní předmět
 • možnost jakéhokoliv potisku

Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky – barové podložky

Barové podložky jsou skvělou reklamou každé společnosti. Opatřete podložky svým logem a vaše reklama se stane naprosto nepřehlédnutelnou. Barové podložky můžete využít jako podtácky pod skleničky, talíře,…

Barové podložky pod skleničky

Neváhejte a zvolte potřebný reklamní předmět, který rozhodně zaujme. Vybírat můžete z nepřeberného množství. Stačí nám poslat popis, obrázek, fotku a my podložky přizpůsobíme vašim potřebám.

Barové podložky
Barové podložky

Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky – vlastnosti barové podložky

 • možná volba barvy, tvaru, potisku
 • všestranné využití
 • snadné čištění
 • prostorná reklamní plocha
 • praktický reklamní předmět

Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky

Pracovní podložky patří mezi reklamní předměty, které si najdou uplatnění v nepřeberném množství odvětví. Překvapení tedy zřejmě nebude fakt, že se s nimi můžete setkat i v mnoha domácnostech. Mimo již zmíněné uplatnění v kanceláři, se s nimi můžete hojně setkat i v kuchyni. Neváhejte a darujte svým zákazníkům dárek, který neujde jejich pohledu a bude vám každý den dělat skvělou reklamu.

silikonové podložky

Podložky do kuchyně

Podložky jsou vhodným reklamním předmětem, který najde velké využití v kuchyni. Využít je můžete jako podložky na válení těsta, do horkovzdušné fritézy, ke dřezu, pod skleničky a mnoho dalších. Darujte svým obchodním partnerům, zákazníků nebo zaměstnancům snadno využitelný dárek, který budou mít v mnoha případech denně na očích.

Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky
Reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky

Vlastnosti pracovní podložky

 • možná volba barvy, tvaru
 • snadné čištění
 • využití v celé domácnosti – podložky na válení těsta, do horkovzdušné fritézy, ke dřezu, pod skleničky,…
 • prostorná reklamní plocha
 • možnost jakéhokoliv potisku

Kontakt – reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky

reklamní a pracovní silikonové a gumové podložky

V případě, že máte zájem o efektivní reklamní předmět, neváhejte nás kontaktovat. Jsme vám schopni vyrobit jakoukoliv reklamní a pracovní silikonovou a gumovou podložku. Stačí nám zaslat pouze náčrt, obrázek, fotku nebo popsat svou představu. Zpracujeme vám grafický návrh a společně doladíme podložky do sebemenšího detailu.

+420 603 333 309

sales@giftsservice.com

Další možnosti výroby ze silikonu a gumy najdete na v sekci: Reklamní podložky na zakázku

Přejít nahoru