Zakázková výroba ze silikonu

VÝROBA SILIKONOVÝCH NÁRAMKŮ

Silikonové náramky přímo od výrobce bez prostředníka!

Výroba silikonových náramkůJsme přímým zástupcem výrobce silikonových náramků, který je zaměřen na výrobu a vývoj nových technologií potisku na silikonové náramky. Jeho továrna disponuje výrobní plochou přes 1500 m², zaměstnává více než 12 odborných pracovníků a 150 továrních zaměstnanců. Díky tomu může při výrobě reklamních silikonových náramků nabídnout prvotřídní kvalitu a služby a držet krok s konkurencí a moderními technologiemi.

Kvalitní výroba – záruka kvality silikonových reklamních náramků

Nejnovější technologie a vyškolený personál zaručují, že výrobce zhotovuje silikonové náramky nejvyšší kvality. Všechny silikonové náramky jsou v souladu se standardy ISO 9002 a prošly testováním dle GB18401-2003. To garantuje, že silikonové náramky jsou zdravotně nezávadné a splňují všechny evropské normy. Silikonové náramky výrobce kontroluje již při výrobě, stejně tak jejich balení a expedici. To vše dává záruku kvality.

Proces výroby reklamních silikonových náramků

Proces výroby silikonových náramků zajišťují 3 důležité kroky, jimiž jsou samotná výroba silikonového náramku, výroba formy na silikonový náramek a konečná úprava silikonového náramku.

1. Výroba základu silikonového náramku bez potisku

Výrobce pro silikonové náramky používá jen 100% silikon

Silikonové náramky vyráběné ze 100% silikonuVýrobce klade velký důraz už na samotnou výrobu materiálu pro silikonové náramky. Používá pouze 100% silikon. Navíc při výrobě dbá také na správné proporce silikonových náramků, které garantují patřičné vlastnosti a dlouhou trvanlivost.

PANTONE zaručuje při výrobě zvolení správné barvy pro silikonové náramky

Silikonové náramky zakázková výroba

K určení přesné PANTONE barvy používá výrobce zásadně nejnovější vzorníkové publikace, aby mohl s přesností určit správný odstín pro vyráběné silikonové reklamní náramky. Právě z PANTONE vzorníku si vybíráte barvu i vy.

Při výrobě je třeba dbát na váhu materiálu silikonových náramků

Silikonové náramky vyrobené na zakázku

Vážením materiálu na vyráběné silikonové náramky výrobce snadno ověří, že výroba materiálu proběhla podle plánu a odpovídá velikosti a tloušťce budoucího silikonového náramku. Díky tomu může výrobce zaručit, že silikonové reklamní náramky budou dle zadání zákazníka.

Výroba vícebarevných silikonových náramků

Výroba vícebarevných silikonových náramkůV této fázi výroby výrobce zajistí finální vzhled pro samotné silikonové náramky. Vícebarevné silikonové náramky mohou být vyrobeny s několika barvami, které mezi sebou pozvolna přechází (melírované náramky) nebo jsou od sebe jasně oddělené (náramky trikolora). Finální vzhled pro silikonové náramky výrobce vyrábí pomocí formy.

2. Výroba formy na silikonové náramky

Jedním z nejdůležitějších kroků v procesu výroby silikonových náramků je výroba formy na silikonové náramky, a to tak přesně, aby výsledné silikonové náramky odpovídaly zadání zákazníka.

Výroba připraví formy na silikonové náramky

Silikonové náramky výroba na zakázku

Na obrázku můžete vidět, jak probíhá výroba formy na silikonové náramky. Aby formy na silikonové náramky byly naprosto přesné, musí se upravit pomocí laseru. Je to důležitý krok proto, aby vyrobené silikonové náramky odpovídaly zadání zákazníka.

Výroba formy na silikonové náramky

Silikonové reklamní náramky zakázková výroba

Stroj, na kterém probíhá výroba formy na silikonové náramky, je jedním z nejdůležitějších vybavení provozu. Tento stroj vyrobí formy na silikonové náramky tak, aby následná výroba mohla jednoduše zrealizovat debosované (ražba) či embosované (reliéf) silikonové náramky.

Silikonové reklamní náramky – zakázková výroba

Zakázková výroba silikonových náramků

Na obrázku je finální forma na debosované silikonové náramky, s jejíž pomocí bude úspěšně dokončena výroba. Hotové debosované silikonové náramky budou na závěr výroby vyjmuty z této formy.

Výroba formy pro silikonové náramky a její uskladnění

Zakázková výroba reklamních silikonových náramků

Výroba skladuje všechny vyrobené formy na silikonové náramky. Pokud v budoucnu budete chtít vyrobit stejné silikonové náramky, výroba použije formu z předešlé zakázky a vy již výrobu další formy na silikonové náramky nezaplatíte. Být stálým zákazníkem se tedy vyplatí.

3. Finální výrobní úprava silikonových náramků

Posledním a důležitým krokem při výrobě silikonových náramků je okamžik, kdy továrna dodá silikonovému náramku zvolený vzhled, např. logo.

Zakázková výroba silikonových náramků a logo

Zakázková výroba loga na silikonových náramcích

Při výrobě reklamních silikonových náramků používá výrobce pět základních technologií. Pro potisk silikonových náramků se využívá sítotisk nebo potisk pomocí laseru. Další technologie jsou ražba, vybarvovaná ražba a  reliéf.

Zakázková výroba silikonových náramků – ražba, reliéf

Zakázková výroba debosovaných a embosovaný silikonových náramkůZakázková výroba využívá k úpravě povrchu silikonových náramků také ražbu, vybarvovanou ražbu a reliéf. Pro všechny tyto úpravy musí výrobce připravit formu pro každý design, díky čemuž zakázková výroba proběhne přesně dle zadání zákazníka. Na obrázku vidíte formu na embosované silikonové náramky.

Zakázková výroba silikonových náramků – potisk

Výroba potisku na silikonových náramcíchPro potisk silikonových náramků využívá zakázková výroba dvou hlavních technologií – sítotisk a laser. Sítotisk je vhodný pro větší nápisy a jednoduchá loga a laser pro složitější grafiku jako menší a malá loga a obrázky. Obě tyto metody zaručují při zakázkové výrobě kvalitní a odolný potisk na silikonových náramcích.

Přejít nahoru