Silikonové náramky s potiskem

Vyrobíme pro Vás silikonové náramky s potiskem

Silikonové náramky s potiskem jsou jedním z nejprodávanějších reklamních předmětů. Oblíbené jsou hlavně díky tomu, že je můžeme vyrobit již od malých sérií – 50 ks / design při celkovém odběru 100 ks, a to za velmi přívětivé ceny. Silikonové náramky s potiskem mají široké spektrum využití napříč odvětvími. Stačí abyste si vybrali barvu, velikost či tvar a druh potisku a my se pustíme do práce.

Všechny naše silikonové náramky vyrábíme ze 100% silikonu. Neobsahují PVC, latex ani jiné příměsi. Nabízíme vysoce kvalitní silikonové náramky za výhodné ceny v mnoha velikostech. Standardně dodáváme náramky ve velikosti 202x12x2mm. Další velikosti náramků: 210x12x2mm, 190x12x2mm, 180x12x2mm, 160x12x2mm.

Druhy potisku silikonových náramků

Na silikonové náramky tiskneme loga, složitá, jednoduchá, texty, QR kódy a další a to za pomocí technologií: sítotisk, ražba, reliéf, vybarvená ražba.

Silikonové náramky se sítotiskem

silikonové náramky se zakázkovým potiskem

Jednoduché, levné, kvalitní, účinné. To jsou silikonové náramky s klasickým potiskem. Silikonové náramky v jakékoliv Pantone® barvě potiskneme také ve všech Pantone® barvách. Vaše logo, text, slogan, obrázek natiskneme na reklamní silikonové náramky pomocí sítotisku. Při této technologii se inkoust nanáší přímo na povrch náramků. Výsledkem je hladký design. Silikonové náramky s potiskem jsou ekonomickou a zároveň efektivní formou reklamy. Tyto náramky můžeme vyrobit již od malých sérií – 50 ks / design při celkovém odběru 100 ks.

Silikonové náramky s ražbou, debosované

silikonové náramky s debosem od výrobce

Netradiční, odolné, decentní. Silikonové náramky s logem, textem pomocí ražby neboli debosu patří mezi velmi oblíbenou formu „potisku“. Sdělení se do silikonového náramku přenáší pomocí formy. Ta vytlačí logo, text do přímo náramků. Výsledkem je text, logo zapuštěné do povrchu náramků a po přejetí, můžete výsledný potisk cítit na vlastní kůži. Tyto silikonové náramky můžeme vyrobit ve všech Pantone® barvách. Silikonové reklamní náramky s ražbou jsou velice populární mezi zákazníky a to především díky atraktivnímu vzhledu.

Silikonové náramky s vybarvovanou ražbou

Silikonové náramky s vybarvovanou ražbou výrobce

Barevné, efektní, trvalé. Branding těchto silikonových náramků poskytujeme pomocí kombinace dvou technologií – ražba a vstřikování. Nejprve jsou náramky opatříme logem, textem,… za pomocí ražby. Poté je ražba vybarvená vstřikováním inkoustu do náramku. Jelikož je barva na náramku zapuštěna do ražby, je na rozdíl od klasického sítotisku mnohem odolnější proti vyblednutí či ošoupání. Náramky s vybarvenou ražbou vypadají skvělem, jsou odolné a mezi zákazníky velmi oblíbené. Tyto náramky opět vyrobíme a obrandujeme ve všech Pantone® barvách a nejrůznější velikostech a tvarech.

Silikonové náramky s reliéfem, embosované

silikonové náramky embosované od výrobce

Jedinečné, stylové s 3D efektem, odolné. Pokud Vás ani jeden z výše uvedených potisků náramků nezaujal, je tu další zaručené jedinečná technologie – reliéf. Branding se na silikonový náramek přenáší pomocí formy a logo či text vystupuje na povrch náramků a vytváří jedinečný 3D efekt. Ač tento druh náramků není mezi zákazníky nejčastější volbou, patří rozhodně mezi originální druhy potisku s velmi stylovým vzhledem. Podobně jako u ražby je logo či text odolnější než sítotisk. Silikonové náramky s reliéfem pro Vás vyrobíme samozřejmě ve všech Pantone® barvách a to již od 100 ks / design.

Popisovatelné silikonové náramky

silikonové náramky s popisovatelným polem od výrobce

Dalším praktických a často využívaným druhem silikonových náramků jsou ty s popisovatelným polem, na které můžete pomocí lihové fixy nebo propisky napsat libovolný text.  I tyto silikonové náramky lze na zakázku opatřit potiskem, ražbou, vybarvovanou ražbou nebo reliéfem. Tyto náramky můžeme doporučit například na sportovní akce pro rozlišení týmů. Na zakázku s potiskem nebo bez je pro Vás vyrobíme ve všech Pantone® barvách a to již od 300 ks.
Nepotištěné silikonové náramky s popisovatelným polem máme skladem v základních barvách a na našem partnerském e-shopu si je můžete zakoupat již od 3 ks.

Tipy na silikonové náramky s potiskem

Existuje nepřeberné množství kombinací tvarů, barev a potisků silikonových náramků. Pokud jste si dosud z představených náramků nevybrali, níže jsme pro Vás připravili ještě pár tipů jak by mohly vypadat Vaše jedinečné náramky. Tvary, šířky, 3D silikonové náramky si můžete prohlédnout na naší hlavní straně specializované na druhy silikonových náramků.

  • reklamní předmět – náramky jako součást vaší reklamy
  • společenské akce – jako vstupenka na akci
  • sportovní akce – rozlišení sportovních týmů, dárek pro sportovce
  • party – rozlišení účastníků, organizátorů a obsluhujících
  • koncerty – rozlišení účastníků, organizátorů a účinkujících, upomínkový předmět
  • charita – původní smysl silikonových náramků
  • zdravotnictví – náramky s potiskem diagnózy nebo jiných zdravotních komplikací či omezení
  • cestovní ruch – upomínkový předmět s potiskem – památka, země, město
  • sport – pro sportovní fanoušky klubů,
  • veletrhy, výstavy, symposia, konference – upomínkový předmět, podpora neziskových organizací, rozlišení účastníků,…

Silikonové náramky s QR kódem

Silikonové náramky opatřené QR kódem jsou skvělé jako způsob propagace Vaší firmy. Do QR kódu můžete umístíte potřebné informace pro své zákazníky či klienty a oni si je jednoduše načtou pomocí svého smart telefonu. Jděte s dobou a propagujte svou firmu pomocí náramků s QR kódem. Vyrobíme je pro Vás za skvělé ceny. Pro silikonové náramky QR kódem doporučujeme volit široké provedení náramků, aby byl QR kód co největší a dobře čitelný.

Silikonové náramky s potiskem fotografie

Silikonové náramky s tímto druhem potisku jsou perfektní v oblasti cestovního ruchu. Jsou totiž ideální jako upomínkový předmět například pro historické, kulturní či přírodní památky. Náramky mohou propagovat muzea, města, země, oblíbené turistické resorty a tak podobně. NSilikonové náramky s fotografickým potiskem jsou ideální upomínkový předmět na prožité chvíle nebo moderní reklamní předmět. Silikonové náramky s fotografickým potiskem jsou ideální předmět pro propagaci města, muzea nebo kulturní památky.

Popisovatelné silikonové náramky s ražbou / vybarvovanou ražbou / potiskem / reliéfem

Univerzální a praktické. Nechte se inspirovat naším nápadem. Kombinace vybarvované ražby a popisovatelného pole nabízí široku škálu využití. Bílé popisovatelné pole můžeme umístit vně nebo uvnitř náramků. Toto pole pak snadno popíšete pomocí propisky či fixy. Jednoduše je vždy před akcí opatříte vhodným nápisem. Silikonové náramky s vybarvovanou ražbou s nápisy např. I LOVE, I am Lost, In Case, I am Drunk… a popisovatelným polem můžete zakoupit již od 1 ks v našem maloobchodním e-shopu Eva’s shop.

Balení silikonových náramků s potiskem

Potištěné silikonové náramky jsou standardně baleny po 100 ks. Silikonové náramky je však možné s potiskem dodat jednotlivě, v průhledné plastové krabičce nebo v sáčku. Vše je jen na vás.

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o silikonové náramky s potiskem? Chcete nechat vyrobit podobné náramky například k propagaci produktu nebo značky? 
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci.

Chcete koupit silikonové náramky od 10 ks nebo od 100 ks ? Můžete tak učinit v našem maloobchodním e-shopu?


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace

Přejít nahoru