Gumové klíčenky na zakázku

Dalším oblíbeným reklamním předmětem, který patří do našeho širokého portfolia jsou silikonové přívěsky a klíčenky na zakázku Tyto silikonové produkty nabízí řadu zpracování a provedení. Na zakázku pro Vás vyrobíme silikonové či PVC gumové klíčenky ve 2D nebo 3D provedení. Účinnost přívěsků a klíčenek jako reklamní předmět je prověřena našimi dlouholetými zkušenostmi a troufáme si tvrdit, že patří mezi oblíbené a efektivní. Lze je uplatit téměr ve všech odvětvích průmyslu, služeb a k propagaci produktů. Přívěsky vyrábíme za pomocí nejmodernějších technologií a s použitím kvalitních materiálů, což zaručuje perfektní finální produkt dle zadání klienta.

Gumové a silikonové přívěsky a klíčenky na zakázku jako reklamní předmět!

 • Minimální množství: již od 100 ks
  Minimální cena zakázky 5.000,- Kč
 • Dodací lhůta: 19 dní
 • Rozměry: na zakázku dle požadavku 
 • Tvar:  individuální tvary – 2D – jednostranné, oboustranné, 3D
 • Materiál: 100% silikon, měkčené PVC
 • Barva: na zakázku dle požadavku – dle Pantone®, transparentní, fluorescenční
 • Potisk: ražba, vybarvovaná ražba, reliéf, potisk, vstřikování do formy
 • Balení a aplikace: na zakázku dle požadavku

Ukázky realizací silikonových a gumových přívěsků

Máme zkušenosti s výrobou klasických silikonových klíčenek s ražbou, reliéfem či potiskem, 2D či 3D PVC i silikonových přívěsků.  Níže jsme pro Vás vybrali pár ukázkových realizací.


Proč gumové klíčenky na zakázku

 • široká nabídka tvarů a provedení – 2D, 3D, jednostranné, oboustranné
 • možnost zakázkového balení
 • široká nabídka kovových aplikací
 • oblíbený a efektivní reklamní předmět
 • možnost volby barev a aplikace
 • zaslání grafického návrhu podle obrázku, fotky nebo loga
 • lehké a ohebné a zároveň odolné a materiály s dlouholetou životností – 100% silikon nebo měkčené PVC

Silikonové klíčenky na zakázku

Silikonové klíčenky na zakázku
Silikonové klíčenky zakázková výroba

Silikonové klíčenky jsou velmi oblíbenou variantou, které pro Vás na zakázku vyrobíme potiskem, ražbou, vybarvovanou ražbou či reliéfem. Tyto silikonové klíčenky nabízí širokou škálu zpracování, jelikož je vyrábíme ze silikonových náramků a jsou tedy dostupné ve všech Pantone® barvách. Klíčenky jsou vyrobeny ze 100 % silikonu a opatřeny kovovým příslušenstvím. Jednoduchý a čistý design klíčenek si jistě oblíbí každý zákazník a zaručeně použije jako ozdobu na klíče. Tyto klíčenky Vám vyrobíme ve standardním rozměru 202mm x 12mm x 2mm již od 100 ks. Chcete otestovat kvalitu naší výroby? Zasíláme vzorky z předešlých realizací zdarma.

2D gumové klíčenky jednostranné na zakázku

jednostranné gumové klíčenky na zakázku

PVC klíčenky v 2D provedení s plošně vystouplým motivem jsou ideální pro zpracování designů, u kterých se klade důraz na přesnost a čitelnost. Tyto klíčenky pro Vás vyrobíme na zakázku v individuálním tvaru, barvě a síle a případně potiskneme na zadní straně. Výroba klíčenek probíhá vstřikováním materiálu do přesné kovové formy a tím dosáhneme nejvyššího možného rozlišení a detailního provedení přívěsků. Klíčenky jsou vyráběné z kvalitního měkčeného PVC s kovovými aplikacemi a v balení dle požadavku. Chcete otestovat kvalitu naší výroby? Zasíláme vzorky z předešlých realizací zdarma.

2D gumové klíčenky oboustranné

Oboustranné přívěsky patří mezi velmi oblíbené, a to především pro jejich jedinečný vzhled. Přívěsky ideálně tvoří dvě tvarově totožné strany (díly), z nichž obě mohou být stejného vzhledu a potisku nebo mohou mít jiný vzhled. Výroba probíhá odlitím dvou inverzních, tvarově souměrných avšak (pokud je požadavek) designově odlišných odlitků, které poté spojíme. Vznikne tak perfektní provedení postaviček, maket produktů či další 3D objekty a tedy unikátní a účinný reklamní předmět. Tyto klíčenky též vyrábíme z měkčeného PVC a za pomocí vstřikování materiálu do kovové formy. Na zakázku opatříme kovovými aplikacemi a zabalíme dle požadavku.

3D gumové PVC klíčenky na zakázku

3D gumové PVC klíčenky na zakázku
3D gumové PVC klíčenky výrobce

Tyto 3D přívěsky z měkčeného PVC jsou díky technologii výroby v nejvyšší možné reálné podobě. Na zakázku Vám vyrobíme 3D přívěsky v individuálním tvaru s oblými tvary a detailním profilem. 3D přívěsky vyladíme do posledních detailů a Vy svou firmu či produkt budete propagovat originálně a efektivně. Přívěsky pak na zakázku opatříme kovovou aplikací a finální produkt zabalíme dle zadání. Našim zákazníkům se snažíme co možná nejvíce vyjít vstříc, a tak jsme schopní Vám grafický návrh připravit podle zaslaného obrázku, fotografie či loga. Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku. Zasíláme též vzorky z předešlých realizací zdarma.

Fluorescenční gumové přívěsky na zakázku

Fluorescenční gumové přívěsky na zakázku
Fluorescenční gumové přívěsky na zakázku

Vyrobíme pro Vás unikátní a účinný reklamní předmět. Fluorescenční gumové přívěsky, které svítí ve tmě, patří mezi originální a efektivní způsob propagace. Vaše přívěsky se díky fluorescenčnímu materiálu stanou nepřehlédnutelnými i v noci, ve tmě. Díky této přidané hodnotě se stanou nepřehlédnutelné v noci, ve tmě a s nimi i Vaše logo či jiné marketingové sdělení. Reklamní přívěsky jsou velmi oblíbené, tak proč je ještě nevytunit? Vaše přívěsky Vám vyladíme do nejmenšího detailů. Díky sofistikovaným technologiím i fluorescenční gumové přívěsky mohou být jednostranné, s možností potisku zadní strany, oboustranné nebo 3D. Tyto ve tmě svítící gumové přívěsky pro Vás vyrobíme již od 100ks.

Kovové aplikace a balení gumových klíčenek na zakázku

Různé kovové aplikace pro Vaše klíčenky

Ke gumovým klíčenkám máte možnost si na zakázku vybrat z řady kovových aplikací. V první řadě je třeba rozmyslet účel přívěsku a poté zvolit vhodnou aplikaci. V základu rozlišujeme aplikace pro přívěsky na klíče, tašky / kabelky, telefony.

kovové aplikace pro klíčenky na zakázku

Balení klíčenek na zakázku

Vybírat můžete od základních až po luxusní balení. Mezi standardní balení patří vložení klíčenek po 1 kuse do OPP sáčku. Na zakázku lze vybírat z dalších možností, například OPP sáček s papírovou závěsnou etiketou, OPP sáček s vkládací potištěnou etiketou, papírová krabička s okýnkem či bez, kovová krabička a mnoho dalšího.


Líbí se Vám přívěsky na klíče jako reklamní předmět, ale přemýšlíte ještě o jiném provedení? Nevadí, samozřejmě máme řešení. Zkuste naše další stránky, kde naleznete další nabídku klíčenek ze dřeva, kovu, EVA plovoucí, koženkové, a RFID čipy, reflexní a další.

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o reklamní klíčenky? Chcete nechat vyrobit podobné přívěsky k propagaci firmy či produktu? Zastupujeme výrobce s dlouholetými zkušenostmi s výrobou identifikačních náramků či pásek v nejrůznějším provedení. Nabízíme kvalitní produkty a široké portfolio.
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci.


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace

Přejít nahoru